Інтегрований підхід до навчання української мови та читання й інші новації НУШ: методичний вебінар

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та Методична служба «Світич» запрошують усіх охочих на методичний вебінар про важливі новації у викладанні української мови та читання. На вебінарі також буде презентовано новий навчальний посібник «Українська мова. Буквар» (6 частин; автори:  Г. Остапенко, Л. Мовчун та методична підтримка до нього).

Тема вебінару «Реалізація інтегрованого підходу до навчання української мови та читання в початковій школі».Цільова аудиторія: учителі початкових класів, консультанти Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, викладачі та студенти спеціальності «Початкова освіта».

Дата і час проведення: 21 лютого о 14:00.

Умови участі: БЕЗОПЛАТНО на платформі Zoom. Покликання ви отримаєте напередодні вебінару на електронну пошту, яку вказали в реєстрації.

Участь у вебінарі буде засвідчена сертифікатом учасника (2 акад. год).

Реєструйтеся за покликанням.

Проблемні питання вебінару:

• Що мотивує сучасних дітей на навчання і досягнення?
  • Як упроваджувати діяльнісний підхід у початковій школі?
  • Як вдало спланувати урок, щоб усе встигнути?
  • Як організувати дослідження мовних явищ?
  • У чому переваги групових форм роботи?
  • Які проєкти можна організувати в початковій школі?
  • Чим особливий посібник «Українська мова. Буквар» і чому саме він потрібний сучасній дитині?

Спікер — Ганна Остапенко, автор підручників НУШ, педагог із досвідом понад 20 років педагогічної роботи в школі, засновниця альтернативної школи «Соняшник», лектор EdCamp-Academy, головна редакторка журналу «Джміль», ведуча міжнародних сімейних проєктів, тьютор.

Працюємо разом заради Перемоги!