Співпраця Університету Огієнка  з  Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України

14 лютого 2023 року в м. Тернопіль відбулася зустріч представників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України.

У зустрічі взяли участь завідувач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання, кандидат біологічних наук, доцент Евеліна Жигульова, кандидат педагогічних наук, заслужений тренер України , заслужений працівник фізичної культури і спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Андрій Заікін, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Руслан Бутов.Підготовка здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія у двох університетах, спільні наукові інтереси та бажання розвивати й підтримувати освіту і науку сприяли започаткуванню міжуніверситетської співпраці.

Науково-педагогічні працівники Університету Огієнка ознайомились з матеріально-технічною базою, яка використовується під час підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія в ТНМУ, обговорили шляхи вдосконалення освітньої програми «Фізична реабілітація» першого (бакалаврського) рівня, яка реалізовується в К-ПНУ та обмінялись з колегами науковими здобутками кафедралів.

Результатом цієї зустрічі стало підписання договору про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка і Тернопільським національним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України щодо:

• проведення спільних науково-практичних заходів у сфері наукових досліджень; підготовка спільних навчально-методичних джерел;
  • обмін інформацією, що має значення для науково-дослідної діяльності;
  • розроблення та реалізація спільних наукових проєктів та програм;
  • спільна організація конференцій, наукових семінарів, а також спільних наукових публікацій;
  • взаємна підтримка діяльності, яка спрямована на розвиток обох закладів;
  • проходження здобувачами вищої освіти практичної підготовки;
  • підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Сторони домовилися про подальші консультації й перемовини зі всіма зацікавленими підрозділами щодо безпосередніх проєктів та ініціатив у межах започаткованого двостороннього партнерства.

Евеліна Жигульова,
кандидат біологічних наук, доцент,
завідувач кафедри фізичної реабілітації
та медико-біологічних основ фізичного виховання