Міжнародні проєкти, стипендіальні та урядові міжнародні програми в проєкті «Школа професійного розвитку науково-педагогічних працівників К-ПНУ»

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти К-ПНУ третій рік поспіль продовжує реалізацію проєкту «Школа професійного розвитку науково-педагогічних працівників К-ПНУ».

28 лютого та 2 березня 2023 року відбулися чергові заняття (спікер – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови, керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова). Учасники проєкту обговорили сучасні аспекти реалізації права на академічну мобільність науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти університету.

Тетяна Володимирівна розкрила зміст, особливості організації освітньої міжнародної діяльності Університету Огієнка шляхом реалізації міжнародних проєктів, програм, стипендіальних і урядових міжнародних програм тощо.

Зокрема, 2 березня учасники проєкту взяли участь у воркшопі в межах Project Hub на тему побудови Модуля Жан Моне, який провели Тетяна Сторчова та Олександра Свиридюк, провідний фахівець з проєктної діяльності відділу міжнародних зв’язків для науково-педагогічних працівників К-ПНУ.

Під час зустрічі учасників проєкту ознайомили з деталізованою схемою дій для роботи над проєктною заявкою Жан Моне Модуль 2024, провели симулятор її подання, зокрема формулювання цілі, назви й акроніму, розкрили нові прийоми для використання в майбутній проєктній діяльності.

Продовжуємо системно працювати над розвитком інституційної спроможності університету щодо підвищення якості вищої освіти!

Геннадій Бесарабчук,
керівник