Чергове засідання ректорату К-ПНУ: нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти, виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, представлення інформації про діяльність наукових гуртків і проблемних груп

9 березня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Про виконання Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365), кафедрами факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи доповіла керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима.

Керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук проаналізувала представлення на вебсайті університету, сторінках факультетів, навчально-наукового інституту української філології та журналістики інформації про діяльність наукових гуртків і проблемних груп: стан і можливості удосконалення.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.