Нові можливості міжнародної співпраці для науково-педагогічних працівників фізико-математичного факультету

7 березня відбулася зустріч науково-педагогічних працівників фізико-математичного факультету з доктором філософії з освітніх технологій, магістром електронної інженерії та магістром освітніх технологій Мухамметом Демірбілеком, який працює в Університеті Сулеймана Деміреля на педагогічному факультеті, кафедрі педагогічних наук – педагогічних технологій та комп’ютерної освіти (Іспарта, Туреччина).

На зустрічі науковець поділився власним досвідом підготовки і реалізації різних міжнародних проєктів, географія яких дійсно вражає, – це низка провідних європейських та американських університетів. Доповідач окреслив можливі напрями співпраці з фізико-математичним факультетом К-ПНУ.

Пан Мухаммет планує підтримати українських науковців і розглядає залучення викладачів факультету до роботи у спільних проєктах.

Сподіваємося на продуктивну співпрацю!

Особливу подяку працівники висловлюють керівнику відділу міжнародних зв’язків, пані Тетяні Сторчовій за оперативну організацію та модерування зустрічі.

Катерина Геселева,
заступник декана фізико-математичного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв’язків