Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН

3-4 березня 2023 року в м. Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Традиційно науково-педагогічні працівники К-ПНУ – з-поміж наукових керівників учнівських робіт та членів журі на таких конкурсах захистах.

За результатами конкурсу:

І місце в секції «Фольклористика» –  учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею №5 Антоніна Свирида (науковий керівник – завідувач навчально-наукової лабораторії етнології, старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики Валерій Щегельський);

І місце в секції «Історія України» –  учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею Ельдар Глушковецький (Науковий керівник – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Сергій Сидорук);

І місце в секції «Психологія» –  учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області Антон Дмитерко (Науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи і забезпечення якості вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Наталія Дідик) ;

ІІ місце в секції «Фінанси, банківська справа та страхування» – учениця 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею №5 Катерина Місюк (Науковий керівник –  кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства Оксана Кушнір);

ІІ місце в секції «Загальна біологія» – учень 10-А класу, Кам’янець-Подільського ліцею № 14 Назар Пшетаковський (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк).

ІІ місце в секції «Зоологія» – учениця 10 класу  Кам’янець-Подільського ліцею №7 Дана Смолінська (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання Микола Матвєєв).

ІІІ місце – учениця 10 класу  Кам’янець-Подільського ліцею №13 Ангеліна Галицька (Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри  слов′янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк).

ІІІ місце – учень військового ліцею (Науковий керівник –  керівник кандидат історичних наук, доцент Іван Боровець).

ІІІ місце в секції «Екологія» – учениця 10 класу  Кам’янець-Подільського ліцею Іванна Мельник (Науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та методики її викладання Ольга Оптасюк).

У складі журі на обласному рівні були кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України Павло Кліщинський,  кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Сергій Сидорук; кандидат біологічних наук, доцент Іван Федорчук.

Бажаємо науковим керівникам та їх учням творчого натхнення і подальших наукових звершень і перемог!