«Інструментарій Арканів сакральних символів (методичка для вчителів музичного мистецтва)»: гостьова лекція для студентів педагогічного факультету

10 березня в межах вивчення дисципліни «Аналіз музичних творів»  відбулася гостьова лекція «Інструментарій Арканів сакральних символів (методичка для вчителів музичного мистецтва)».

Лекцію провела музикознавиця, доктор філософії мистецтва, старший науковий співробітник відділу музикознавства та музичної етнології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України, член Національної спілки композиторів України, лауреатка премії ім. Миколи Лисенка та премії ім. Миколи Леонтовича, володарка ордену Св. Варвари-великомучениці (ПЦУ) Валентина Кузик.

Доповідь була цікавою та корисною. Методичні поради, які запропонувала Валентина Володимирівна, майбутні вчителі музичного мистецтва зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.

Після завершення лекції відбулось обговорення актуальних питань.

Кафедра музичного мистецтва