Підписання Меморандуму про співпрацю з ГО «Національна асоціація соціальних працівників»

16 березня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в особі ректора Сергія Копилова, і Громадської організації «Національна асоціація соціальних працівників», в особі голови правління Яни Мельничук.

У робочій зустрічі взяли участь завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Тетяна Опалюк, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи К-ПНУ Наталія Гевчук.

Предметом Договору стане співпраця та координація зусиль Сторін щодо можливостей двостороннього співробітництва, спрямованого на реалізацію спільних завдань сьогодення.

Плідної і результативної співпраці Партнерам!

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи