У К-ПНУ відбулось чергове засідання наукової ради

17 березня відбулося чергове засідання  наукової ради К-ПНУ.

Розпочала зустріч проректор з наукової роботи Світлана Миронова поінформувала членів наукової ради про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі науки.

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна представила план дій з удосконалення роботи з апробації прикладних досліджень науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти в закладах освіти, у сфері економіки, на виробництвах; пошуку та співпраці із замовниками наукових досліджень.

Заступники деканів з наукової роботи та міжнародних  зв’язків охарактеризували стан організації роботи на факультетах/інституті з підготовки науково-педагогічними працівниками охоронних документів на твори.

Про стан представлення на вебсайті університету, сторінках факультетів, навчально-наукового інституту української філології та журналістики інформації про діяльність наукових гуртків і проблемних груп доповіла  керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук.

Члени наукової ради обговорили питання вдосконалення діяльності наукових гуртків і проблемних груп.

За результатами засідання ухвалили відповідні рішення.

Відділ наукової роботи