Освітню програму Середня освіта (Українська мова і література) другого (магістерського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

21 березня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньої програми Середня освіта (Українська мова і література) другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) .

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив навчально-наукового інституту української філології та журналістики і гаранта освітньої програми – доктора філологічних наук, доцента, доцента кафедри української мови, директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики Бориса Коваленка з успішним проходженням акредитації!