01 квітня відбувся День відкритих дверей на факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи К-ПНУ в онлайновому та офлайновому форматі.

Декан факультету Віталій Співак і науково-педагогічні працівники випускових кафедр факультету (кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи, кафедра логопедії та спеціальних методик, кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, кафедра загальної та практичної психології) ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями факультету й особливостями цьогорічної вступної кампанії.

Запрошуємо до нас на навчання в нашу дружню факультетську родину!

Факультет спеціальноі освіти,
психологіі і соціальноі роботи