«Науковий простір студента: пошуки і знахідки»: студенти К-ПНУ взяли участь у X Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції

31 березня здобувачі першого бакалаврського рівня рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Анна Коваль та Марія Шевчук взяли участь у X Всеукраїнській науково-практичній студентській інтернет-конференції з міжнародною участю «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка виступив співорганізатором наукового заходу.

Майбутні вчителі початкових класів презентували проблеми формування фінансової грамотності молодших школярів у контексті ідей Нової української школи та використання цифрових технологій в освітньому процесі початкової школи.

Бажаємо нашим здобувачам нових творчих пошуків!

Кафедра теорії та методик початкової освіти