«Образ гетьмана Івана Мазепи в образотворчому і музичному мистецтві української діаспори»: гостьова лекція професора Ганни Карась

4 квітня в межах вивчення дисципліни «Світова художня культура» відбулася гостьова лекція: «Образ гетьмана Івана Мазепи в образотворчому і музичному мистецтві української діаспори» для  студентів педагогічного факультету спеціальностей 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) і 014.12 (Образотворче мистецтво) .

Лектор - Ганна Карась, доктор мистецтвознавства, професор кафедри методики музичного виховання та диригування навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника .

Під час зустрічі Ганна Василівна акцентувала увагу на ролі особистості гетьмана Івана Мазепи у становленні української державності; презентувала великий обсяг історичної, культурологічної, мистецтвознавчої інформації; розкрила особливості творчого трактування образу Івана Мазепи в музичному та образотворчому мистецтві, а також продемонструвала й проаналізувала зразки творчості митців української діаспори, присвячені Івану Мазепі.

Дякуємо лектору за науковість, інформативну наповненість, оригінальність, патріотичну спрямованість викладених матеріалів!

Кафедра музичного мистецтва