Освітньо-науковий простір Університету Огієнка для розвитку молодих викладачів

23 березня і 4 квітня 2023 р. в межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» провела заняття керівник відділу наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Франчук.

Сучасний університет має формувати унікальний науково-інноваційний простір і максимально сприяти професійному зростанню молодих викладачів шляхом надання їм консалтингово-організаційної допомоги й підтримки, що стане основою їх ефективного становлення як конкурентноспроможних фахівців вищої освіти.

Тетяна Йосипівна розкрила зміст управлінської складової освіти в умовах її децентралізації, регіоналізації та автономізації, організувала активне обговорення учасниками проєкту процесу забезпечення Університетом Огієнка поєднання навчання і досліджень під час реалізації освітніх програм відповідно до рівня вищої освіти, спеціальності та їх цілей з акцентом уваги на впровадження дослідницького компоненту в освітній процес.

Продовжуємо системно працювати над розвитком інституційної спроможності Університету Огієнка щодо вдосконалення якості викладання та якості вищої освіти!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного центру