Команда К-ПНУ - переможці ХVІІІ літньої Універсіади України з дзюдо

3-5 квітня у спорткомплексі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулися змагання з дзюдо за програмою ХVІІІ літньої Універсіади України.

Кам’янець-Подільський національний  університет імені Івана Огієнка представляла команда  факультету фізичної культури, яка  посіла І загальнокомандне місце серед 33 ЗВО, набравши 991,5 очок.

У перший змагальний день в особостій першості члени команди посіли такі місця:

1 місце -випускник К-ПНУ 2022 року Станислав Семков ( в/к 60 кг), студент 1 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Заур Дуньямалієв ( в/к 100 кг), студент 2 курсу магістратури спеціальності 017 Фізична культура і спорт Важа Даіаурі (в/к +100 кг);

2 місце -студент 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Гліб Дубіна (в/к 66 кг), студент 2 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт Іван Кутенков ( в/к 100 кг), студентка 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Катерина Семенченко (в/к 78 кг);

3 місце - студент 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Антон Вовк ( в/к 60 кг), студентка 1 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Юлія Кузьменко ( в/к 57 кг), випускниця К-ПНУ 2022 року Ірина Хрящевська (в/к 63 кг),  студентка 2 курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) Ія Кучава (в/к 70 кг).

У другий змагальний день відбулися командні зустрічі. Чоловіча збірна К-ПНУ виборола перше місце, а команда дівчат -друге місце.

Вітаємо студентів-учасників Універсіади з успішним виступом та бажаємо Вам ще більших спортивних досягнень!

Факультет фізичної культури