«ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ»: Всеукраїнський мистецький симпозіум пам’яті професора Бориса Негоди

7 квітня в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбувся Всеукраїнський мистецький симпозіум пам’яті професора Бориса Негоди «ВЕРЛІБРИ ПАСТЕЛІ», організований кафедрою образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ. У межах Симпозіуму пройшов науково-практичний круглий стіл «Аrt vitam docet – мистецтво навчає життя» та відбулося відкриття виставки робіт учасників художнього конкурсу «Все буде Україна, все буде Перемога».

Зустріч розпочав ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який вшанував пам’ять професора, заслуженого художника України Бориса Негоди.

У заході взяли участь науковці, митці, краєзнавці, викладачі спеціалізованих навчальних закладів, здобувачі вищої освіти.

На вернісажі виставки було нагороджено переможців художнього конкурсу серед яких студенти та випускники Університету Огієнка:

• Святослав Морозов (лауреат І ступеня);
  • Анна Башинська (лауреат ІІ ступеня);
  • Олександр Дуб (лауреат ІІІ ступеня);
  • Діана Корній (Гран-прі);
  • Яна Лашко (лауреат ІІ ступеня).

Ірина Паур,
 кандидат історичних наук, доцент кафедри
образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва
та реставрації творів мистецтва