Студентка К-ПНУ Катерина Горбачова взяла участь у тренінгах SD Campus «Прогресивне лідерство. Посилення стійкості в складні часи»

СД платформа – організація, що зібрала спільноту людей, обʼєднаних спільними соціал-демократичними ідеями та цінностями.

Представницею Університету Огієнка стала Катерина Горбачова – студентка 1 курсу  магістратури спеціальності 052 Політологія.

Учасники дізналися про найновіші тенденції лідерства і взяли участь у практичних тренінгах. Це був неймовірний досвід занурення у післявоєнну відбудову України, де відбувалася розробка планів і принципів відбудови країни після війни.

Особливо необхідно відзначити онлайнові дискусії з міжнародними партнерами СД:  головою соціал-демократичної партії та експремʼєр-міністеркою Швеції Магдаленою Андерсон Ша та міжнародною секретаркою шведської соціал-демократичної партії Паулою Корваліо.

Команда, серед учасників якої була Катерина, перемогла в конкурсі проєктів та отримала фінансування, а у квітні реалізує захід «Прогресивний погляд на повоєнну Україну».

Кафедра політології та філософії