Чергове засідання ректорату К-ПНУ: нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти, стан кадрового та навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм, аналіз стану роботи із залучення роботодавців, результати вибору навчальних дисциплін

13 квітня відбулося чергове засідання ректорату Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Про стан кадрового та навчально-методичного забезпечення освітньо-професійних програм спеціальності 014 Середня освіта (Географія) першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти доповіла керівник навчально-методичного відділу, голова робочої групи Наталія Гудима.

Перший проректор університету Володимир Дубінський проаналізував стан роботи із залучення роботодавців до участі в освітньому процесі підготовки фахівців університету.

Результати вибору навчальних дисциплін здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти на 2023-2024 навчальний рік продемонструвала керівник навчального відділу Людмила Горчак.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.