Презентація книги «Саґа мистецької родини: Алєксандер Фредро, Софія Шептицька, митрополит Андрей Шептицький»

Запрошуємо всіх охочих на презентацію книги «Саґа мистецької родини: Алєксандер Фредро, Софія Шептицька, митрополит Андрей Шептицький» (Київ: Дух і Літера, 2023. 792 с. (Серія «Постаті культури»).

Автор – Ігор Набитович, доктор філологічних наук, професор Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін).

Ця книжка – життєопис трьох знакомитих постатей польської та української культур: драматурга Алєксандра Фредра, «батька польської комедії», його доньки, малярки й письменниці Софії Шептицької та її сина – митрополита Української греко-католицької Церкви Андрея Шептицького, великого мецената української культури й науки. Відтак кожному з них присвячена у монографії окрема книга життя – книга творчості і праці на тлі їхніх епох.

Зустріч відбудеться 20 квітня об 11.50 на платформі Google Meet за покликанням: meet.google.com/ppy-jvrn-mu.

Кафедра історії української літератури та компаративістики