Разом до перемоги: зустріч студентів К-ПНУ з викладачем кафедри спорту і спортивних ігор, військовослужбовцем Віталієм Авіновим

18 квітня на факультеті фізичної культури був проведений просвітницький захід національно-патріотичного спрямування щодо подій, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації проти України, а також спрямований на підвищення рівня знань учасників освітнього процесу про військовослужбовців, видатних осіб українського державотворення, борців за незалежність України.

Важливо, що виховний захід провів викладач кафедри спорту і спортивних ігор Віталій Авінов, який у перший день війни вступив до лав збройних сил України і до цього часу боронить нашу землю від московитів.

Віталій Леонідович розповів про те, як проходить військова служба, що потрібно вміти і знати, яким потрібно бути підготовленим, також надав відповіді на запитання студентів.

Бажаємо Віталію Авінову та всім військовослужбовцям здоров’я, перемоги і якнайшвидше повернутися до своїх родин у мирний час.

Факультет фізичної культури