Гостьова лекція «Наукові підходи до змісту освіти учнів з порушеннями інтелектуального розвитку» доктора педагогічних наук Олени Чеботарьової

25 квітня гостьову лекцію «Наукові підходи до змісту освіти учнів з порушеннями інтелектуального розвитку» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальості 016 Спеціальна освіта провела доктор педагогічних наук, завідувач відділу освіти дітей з ПІР Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України Олена Чеботарьова.

Тема лекції є актульною, оскільки зацікавила не тільки аспірантів, але й науково-педагогічних працівників кафедри, здобувачів вищої освіти інших рівнів, фахівців-практиків тощо.

Олена Валентинівна виокремила основні підходи до розроблення змісту навчання дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, розповіла про компетентнісний підхід в освіті дітей з ООП та програмно-методичне забезпечення навчання дітей в умовах воєнного стану в країні,  а також продемонструвала власні напрацювання.

Щиро дякуємо лектору за ціннні наукові поради! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти