Участь студентів К-ПНУ в тренінгу з психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій

Актуалізація знань і практичних навичок здобувачів вищої освіти з надання психосоціальної допомоги – запорука успіху подальшого здійснення волонтерської діяльності.

22-23 квітня проходив тренінг з психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь студенти Університету Огієнка спеціальності 232 Соціальне забезпечення.

Під час тренінгу учасники мали можливість засвоїти набуті теоретичні знання та практичні навички з надання першої психологічної допомоги і психосоціальної підтримки людей в умовах надзвичайних ситуацій.

Окрім навичок надання підтримки іншим, волонтери дізналися як потурбуватися про себе і своїх колег-волонтерів, а також не вигоріти під час здійснення волонтерської діяльності.

Дякуємо тренерам Анні Губелюк, Наталії Собіновій і колегам ТЧХУ за запрошення .

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи