Експедиція країною електричного заряду

У межах співпраці кафедри фізики фізико-математичного факультету К-ПНУ з Кам’янець-Подільським ліцеєм №3 провели захід «Експедиція країною електричного заряду» на базі лабораторії методики і техніки навчального фізичного експерименту імені Івана Вікторовича Іваха.

1 травня в експедиції взяли участь студенти Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.

Проводив захід доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики Аркадій Кух, який продемонстрував учням 10-А класу, вчителям ліцею та студентам ряд цікавих експериментів, що стосувалися властивостей електричного заряду.

Учасники заходу мали змогу бути не лише спостерігачами, а й активними дослідниками та випробовувачами.

Кафедра фізики