Насамперед, під час заходу старшокласники отримали повну та вичерпну інформацію про особливості й переваги здобуття вищої освіти за спеціальностями 051 Економіка (ОП «Економіка підприємства») та 071 Облік і оподаткування (ОП «Облік і оподаткування»).

Тренінг було побудовано довкола питання важливості здобуття відповідних знань як з економіки підприємства, так і з обліку й оподаткування для організації та управління власною справою.  Науково-педагогічні працівники акцентували увагу на значному досвіді та професіоналізмі викладачів кафедри; розповіли про наукову роботу, участь студентів у різноманітних проєктах, залучення до освітнього процесу стейкголдерів, сучасну матеріально-технічну базу для ефективного навчання та успішної реалізації сучасних ідей креативної молоді.

Цікавою частиною тренінгу став інтерактивний захід, скерований на стимулювання бізнес-мислення у школярів та забезпечення розуміння ними важливості здобуття економічних знань для кожного.

Тренери помітили позитивну реакцію старшокласників на проведений захід і зацікавленість інформацією.

Сподіваємося на подальшу зустріч зі старшокласниками, як зі студентами-економістами Університету Огієнка!

Кафедра економіки підприємства