Науково-практичний вебінар «Інновації в мистецькій освіті: теорія та практика»

29 квітня розпочав роботу науково-практичний вебінар «Інновації в мистецькій освіті: теорія та практика».
Організатори – науково-педагогічні працівники кафедри музичного мистецтва К-ПНУ.
Метою вебінару є підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, початкової мистецької освіти з музичного мистецтва початкового професійного спрямування, фахової передвищої освіти.

Серед учасників – представники з різних куточків України (Харків, Бахмут, Одеса, Дніпро, Львів, Рівне, Полтава, Хмельницький, Дунаївці, Кам’янець-Подільський та ін.).
Перший день занять пройшов змістовно, насичено, цікаво.
Зі вступним словом до учансиків звернулися завідувач кафедри музичного мистецтва, кандидат педагогічних наук, професор  Майя Печенюк, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри музичного мистецтва Надія Лаврентьєва.
Слухачі мали змогу прослухати виступ доцента, кандидата педагогічних наук Людмили Воєвідко, яка ознайомила учасників з доповіддю на тему «Реалізація практико-орієнтованого навчання як засобу формування музичних компетентностей здобувачів освіти».
Досвідом практичної роботи поділився випускник спеціальності 014.03 Середня освіта (Музичне мистецтво) Іван Ткачук, вчитель Дунаєвецького ліцею №3 Дунаєвецької ОТГ, учасник музичного гурту «Толока», дипломант Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2022». Спікер представив доповідь на тему: «Актуальні ідеї й рішення в проведені уроків музичного мистецтва в закладах загальної середньої освіти».
Сподіваємося на подальшу плідну творчу співпрацю!
Кафедра музичного мистецтва