Академічна спільнота К-ПНУ долучилася до низки заходів для підтримки Валерія Одайника

30 квітня в межах відкриття туристичного сезону в м. Кам’янець-Подільський відбувся благодійний забіг під гаслом «Ти герой, ми опора!» за ініціативи Ради волонтерів та ВПО Кам’янця-Подільського.

До заходу долучилися біля 1000 людей, серед яких і академічна спільнота Університету Огієнка.

На етапі реєстрації, а також у день забігу, всі охочі могли зробити благодійний внесок. Усі зібрані кошти підуть на реабілітацію важкопораненому бійцю під Бахмутом, тренеру-викладачу, викладачу кафедри спорту і спортивних ігор К-ПНУ Валерію Одайнику.

Напередодні, 27 квітня за ініціативи Ради волонтерів та ВПО Кам’янця-Подільського спільно з творчими людьми ледь не з усієї України влаштували благодійний вечір збору коштів для пораненого героя.

Карта дружини: 5168752085451923 – Одайник Інна Тадеушівна.