Студенти К-ПНУ -переможці змагань із настільного тенісу ХVІІІ літньої Універсіади України 2023 року

26-29 квітня в м. Чернівці відбулися змагання з настільного тенісу в заліку ХVІІІ літньої Універсіади України 2023 року.

У змаганнях взяли участь 16 команд із різних областей України, 15 ЗВО за категоріями, які представляли студенти-спортсмени.

У складі команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка факультету фізичної культури були студенти-спортсмени:

1. Назар Третяк, студент групи  FKS1-B21 (МСУ);
  2. Дмитро Яремчук, студент групи FKS1-М22 (МСУ);
  3. Іоланта Євтодій, студентка групи FKS1-B21 (МСУ);
  4. Соломія Братейко, студентка групи FK1-М22 (МСУМК).

За результатами першості серед ЗВО за категоріями Університет Огієнка у ІІ-й категорії посів 1 місце, набравши 512 очок, і 1 місце із 15 ЗВО України.

Результати студентів:

1. Третяк Н.О. 121
2. Яремчук Д.М. 121
3. Братейко С.В. 135
4. Євтодій І.В. 135

Тренер-викладач  - доктор педагогічних наук, доцент Олександр Алєксєєв.

Вітаємо спорстменів і бажаємо подальших перемог!

Спортивний клуб