Заняття в «Школі професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» активно тривають. Питання академічної доброчесності та особливостей врегулювання конфліктних ситуацій є актуальними сьогодні й потребуть широкого обговорення. Окреслені теми стали предметом дискусії на чергових зустрічах у Школі, спікером яких була Зореслава Шевчук, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української мови, методист вищої категорії навчального відділу, член комісії з питань академічної доброчесності.

27 квітня під час першого заняття Зореслава Сергіївна окреслила основні напрями діяльності щодо популяризації академічної доброчесності в Університеті Огієнка, зокрема акцентувала увагу на розробленні нормативної бази, діяльності комісії з питань академічної доброчесності. Детально зупинилися на проблемі академічного плагіату, зокрема функціюванні технологічних засобів із перевірки кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти та наукових і навчальних видань науково-педагогічних працівників на рівень унікальності.

2 травня зустріч була присвячена питанню конфліктних ситуацій, які можуть виникати в освітньому процесі ЗВО, та шляхам їх вирішення. Спікерка ознайомила присутніх із Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, озвучила процедуру подання звернень у разі виникнення будь-якого виду конфлікту. Учасники Школи охоче висловлювали міркування щодо необхідності попередження конфліктів задля забезпечення на належному рівні надання якісних освітніх послуг в університеті.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти