Застосування автоматизованих інформаційних технологій в туристичному бізнесі: практикум для студентів К-ПНУ

У К-ПНУ традиційно залучають до аудиторних занять професіоналів-практиків, експертів галузі.

3 травня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми «Туризм та рекреація» у межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційне забезпечення туристичного бізнесу» (викладач - кандидат економічних наук, доцент Тетяна Марусей) відвідали навчальний практикум керівника туристичної агенції «Квитки у літо», кандидата економічних наук, доцента Наталії Славіної.

Тема: «Застосування автоматизованих інформаційних технологій в туристичному бізнесі».

Лектор зазначила, що обов’язковою передумовою для вдалого старту та функціонування суб’єктів господарювання в туристичній галузі є її сучасне інформаційне забезпечення. Застосування сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності більшості туристичних фірм є одним із найважливіших факторів підвищення ефективності діяльності. Присутні розглянули сучасну систему пошуку і бронювання турів «Айті-тур» (IT-tour), як одну із найбільш простих і зручних інструментів менеджера турагентства, що дозволяє в лічені хвилини зробити пошук і бронювання найвигіднішої пропозиції для туриста.

Дякуємо Наталії Анатоліївні за змістовний і корисний практикум!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи