Еразмусівці К-ПНУ діляться досвідом викладання та стажування в університетах ЄС

Розвиток міжнародної академічної мобільності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти є одним із пріоритетних завдань, визначених у Стратегії інтернаціоналізації Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (до 2025 року).

Завдяки підписаним міжінституційним угодам в межах Програми ЄС Еразмус+ із Жешувським університетом (м. Жешув, Республіка Польща), Гданським університетом (м. Гданськ, Республіка Польща) та Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка (м. Краків, Республіка Польща) у 2022-2023 н.р. 6 представників Університету Огієнка взяли участь у Програмі ЄС Еразмус+ у формі викладання або стажування.

Політика Еразмус+-це залучення якомога більшої кількості людей до інтернаціоналізації вищої освіти. Саме тому всі учасники Еразмус+ діляться з колегами своїм досвідом і знаннями, отриманими під час участі в міжнародній академічній мобільності.

Отож, запрошуємо на онлайнову зустріч із учасниками Еразмус+.

Коли? 10 травня 2023 р. о 15:30

Де? Платформа Google Meet

Реєстрація на онлайнову зустріч обов’язкова за покликанням.

Покликання на зустріч буде розіслано на корпоративні пошти зареєстрованих учасників до 13:00 10 травня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!