Комунікативний, компетентнісний та діяльнісний підходи на уроці іноземної мови: зустріч студентів К-ПНУ із вчителем англійської мови Кам’янець-Подільського ліцею № 8 Іриною Бєлєвич

Як швидко та якісно підготуватися до уроку, як зацікавити учнів та втримати їхню увагу впродовж уроку: ці лайфхаки продемонструвала на черговій майстерці вчитель англійської мови Кам’янець-Подільського ліцею № 8 Ірина Бєлєвич.

До зустрічі долучилися здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології, а також науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови.

Пані Ірина обговорила із присутніми реалізацію комунікативного, компетентнісного і діяльнісного підходів на уроці іноземної мови в контексті навчання учнів НУШ, способи проєктування уроку.

У своїй презентації лектор зосередила увагу на навчальних завданнях, які не потребують особливої підготовки і можуть бути ефективно вирішені завдяки вдало дібраним вправам, іграм тощо. Здобувачі спробували виконати деякі з них: «Structure + Content = Activity», «Numbered heads together», «Quiz – Quiz – Trade» тощо.

Щиро дякуємо Ірині Миколаївні за методичну підтримку наших майбутніх учителів іноземних мов і професійний підхід до проведення майстерки!

Кафедра німецької мови