Робоча зустріч щодо реалізації перспективних проєктів на базі Університету Огієнка

9 травня відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Василя Кобильника із науково-педагогічними працівниками кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи К-ПНУ.

На зустрічі підсумували результати реалізованих соціальних проєктів та співпрацю кафедри із громадськими організаціями, соціальними центрами. Також обговорили участь студентів у різноманітних тренінгах із психосоціальної підтримки, виокремили тренінги, які проводять викладачі кафедри, залучення як студентів, так і науково-педагогічних працівників до здійснення волонтерської діяльності.

Учасники висловили пропозиції щодо нових перспективних проєктів, які будуть релізуватися за підтримки Університету Огієнка.