Участь представників Університету Огієнка у воркшопі «Грантменеджмент. Проєкти у сфері культурних та креативних індустрій»

5-6 травня представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у воркшопі «Грантменеджмент. Проєкти у сфері культурних та креативних індустрій», який організував Центр політичних студій та аналітики «Ейдос».

Керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна і студентка 4 курсу спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація Альона Брижак вдячні спікерам-експертам за актуальну інформацію в напрямах:

1. Розвиток культурних і креативних індустрій в світі та в Україні;
  2. Написання грантових заявок – лайфхаки та акценти;
  3. Пошук грантових пропозицій;
  4. Складання бюджету проєкту;
  5. Організаційна складова реалізації проєкту;
  6. Звітування за освоєний грант;
  7. Синергія під час написанняпроєкту для участі в грантовому конкурсі.

Представники К-ПНУ сподіваються на подальшу співпрацю з Центром «Ейдос» та експертами з грантменеджменту Катериною Кравчук і Сергієм Корнилюком.

Вероніка Буторіна,
керівник відділу фандрайзингу