Педагоги-практики діляться досвідом зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта

Людина, яка хоче бути вчителем, має бути готова навчати і навчатись водночас упродовж усього життя. У професійному становленні педагоги проходять довгий шлях, на якому обов’язково мають бути  вчителі-практики, у яких можна почерпнути досвіду, запозичити секрети викладання.

10 травня в межах співпраці кафедри початкового навчання Університету Огієнка із Центром ПРПП Дунаєвецької міської ради, управління освіти, молоді та спорту ДМР  здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта відвідали Дунаєвецький ліцей №4 (директор Оксана Каліновська).

Студентів радо привітала дирекція закладу та представники учнівської спільноти. Майбутні вчителі відвідали урок математики у 2-А класі (вчитель Алла Сварчевська) та урок української мови у 2-Б класі (вчитель Катерина Шендерук).

Катерина Іванівна та Алла Антонівна – учителі, які успішно пройшли сертифікацію, мають багатий досвід. Студенти мали можливість на практиці побачите те, про що дізнаються на лекційних і практичних заняттях в університеті. Вони захоплювались вмінням педагогів бачити водночас усіх учнів, пояснювати матеріал і одночасно підтримувати кожного свого вихованця. Запитували, де беруть вчителі натхнення, терпіння… Кожен майбутній учитель поклав до своєї «торбинки знань» нові методи та прийоми, які в майбутньому зможе використати, щоб підкорювати дитячі серця.

Відвідані уроки проаналізували разом із куратором Наталією Гудимою. Студенти відшукували елементи освітнього простору НУШ під час міні-екскурсії до усіх затишних класів початкової школи закладу.

Емоційний і насичений візит до Дунаєвецького ліцею №4 став ще однією щаблинкою формування успішних педагогів. Здобувачі підтвердили бажання бути вчителями початкових класів!

Дунаєвецький ліцей №4

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Кафедра теорії та методик початкової освіти