У К-ПНУ розпочала роботу група психологічної підтримки для освітян у межах проєкту «Поруч»

На факультеті спеціальної освіти, психології і соціальної роботи розпочала свою роботу група психологічної підтримки для ОСВІТЯН (Проєкт «Поруч» за програмою груп підтримки для дітей, батьків та/або освітян за базовою програмою «Діти і війна: навчання технік зцілення» (спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер»).

Участь взяли викладачі та лаборанти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної педагогіки та кафедри математики Університету Огієнка.

На заняттях учасники матимуть змогу поспілкуватися з іншими колегами про те, що відбувається сьогодні у нашій країні, з усіма нами та з нашими студентами і як допомогти впоратись собі та студентам.

Тематика зустрічей:

• Як підтримати себе та підтримати студентів;
  • Як керувати емоціями у складні часи;
  • Як реагувати на поведінку дітей, студентів екологічно;
  • Де знайти ресурси для цього.

За умови відвідування всіх занять, учасники отримують сертифікат.

Участь у програмі безкоштовна.

Програма складається із 6 занять, тривалістю 1,5 год заняття. Частота зустрічей -1-2 рази на тиждень.

Тренери програми:

Наталія Гевчук -доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи К-ПНУ, психологиня-тренерка проєкту «Поруч».

Наталія Жиляк -доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності ім. Т.Сосновськоі НРЗВО Кам’янець-Подільський Державний Інститут, психологиня-тренерка проєкту «Поруч».

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи