Університет Огієнка в рейтингу акредитацій освітніх програм ЗВО України 2019-2022 років

У травні 2023 р. Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» оприлюднив результати рейтингу акредитацій освітніх програм ЗВО України за 2019-2022 роки, до якого було включено 206 ЗВО України. Методологія рейтингу передбачала врахування показників щодо кількості акредитованих освітніх програм, умовно акредитованих освітніх програм, акредитованих освітніх програм із визначенням «зразкова» та кількість неакредитованих освітніх програм із застосуванням відповідних коефіцієнтів.

За даними рейтингу, Університет Огієнка ввійшов до 100 ЗВО України серед 206 вишів.

Попереду – нові 100 років успіху! Продовжуємо системно працювати над підвищенням якості освітнього процесу та якістю вищої освіти в Університеті Огієнка!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного центру
забезпечення якості освіти, кандидат педагогічних наук