Зустріч із відповідальним секретарем приймальної комісії К-ПНУ

9 травня з метою інформування про особливості вступної кампанії у 2023 р. із робочим візитом відвідав факультет спеціальної освіти, психології та соціальної роботи відповідальний секретар приймальної комісії К-ПНУ Василь Чабанов.

У робочій зустрічі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кафедри спеціальної та інклюзивної освіти і здобувачі вищої освіти, які готуються до вступу на другий магістерський рівень вищої освіти.

Під час зустрічі обговорили питання порядку реєстрації для участі в НМТ і ЄВІ/ЄФВВ, поради під час оформлення документів, програми підготовки для вступу в магістратуру та ряд інших важливих питань.

Вдячні Василю Чабанову за візит і  роз’яснення питань, пов’язаних із правилами прийому абітурієнтів у 2023 р.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи,
кафедра спеціальної та інклюзивної освіти