Першість університету з паркового волейболу серед збірних жіночих команд факультетів К-ПНУ

8 травня 2023 року відбулися змагання на Першість університету з паркового  волейболу серед збірних жіночих команд факультетів К-ПНУ.

За результатами змагань команди посіли такі місця:

1 місце - факультет фізичної культури (склад команди: Айгюн Салманова, Олександра Гаврилюк, Крістіна Протасюк, Катерина Михасик, Софія Бондаренко);

2 місце - педагогічний факультет (склад команди: Софія Андреєва, Анжела Шаршонь, Вікторія Пилипчук, Тетяна Кукурудзяк, Вікторія Іванова, Альбіна Телегуз);

3 місце - фізико-математичний факультет (склад команди: Ангеліна Нянчур, Галина Ковальчук, Вікторія Аксентьєва, Валерія Брігідіна)

4 місце -історичний факультет  (склад команди: Анастасія Руднік, Ліна Левицька, Єлизавета Главацька, Яна Семчук, Аліна Сікорська).

Суддівство здійснювали студенти 1 курсу факультету фізичної культури Максим Тшесньовський і Дмитро Пічний. Головний суддя - студент 3 курсу факультет фізичної культури Максим Аврамчук.

Організатор змагань -кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання Олена Клюс.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання дякує учасникам, які взяли активну участь у змаганнях та усім, хто долучився до організації. Бажаємо здоров’я, наснаги до навчання і мирного неба над головою.

Спортивний клуб