Навчання за Програмою ЄС Еразмус+ в Гданському університеті (Республіка Польща)

У межах підписаної міжінституційної угоди з Гданським університетом у 2022-2023 н.р. троє науково-педагогічних працівників Університету Огієнка взяли участь у міжнародній академічній мобільності у формі викладання та стажування, а троє здобувачів вищої освіти – у формі навчання.

Важливим елементом міжнародної діяльності є поширення досвіду та отриманих результатів учасників. Онлайнові зустрічі із еразмусівцями – це чудова нагода дізнатися багато корисної інформації про навчання в європейських університетах, а також отримати відповіді на запитання.

Отож, продовжуємо наш марафон онлайнових зустрічей!

Коли? 18 травня 2023 р. о 15:00.

Де? Онлайн, на платформі Google Meet.

Хто? Юлія Сурженко, студентка фізико-математичного факультету, спеціальність 122 Комп’ютерні науки, яка навчається у Гданському університеті (Республіка Польща) у межах Програми ЄС Еразмус+.

Реєстрація на онлайнову зустріч обов’язкова за покликанням. Усім зареєстрованим учасникам запрошення на зустріч буде надіслано на корпоративну пошту до 13:00 18 травня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!