Сучасні педагогічні, управлінські підходи й психологічні закономірності науково-педагогічної діяльності викладача на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка»

Упродовж травня 2023 р. у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» у змішаному форматі  було проведено низку занять.

Спікери – завідувач, професор кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, професор Тетяна Дуткевич і завідувач, професор кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, доктор педагогічних наук, професор Ірина Кучинська.

Під час занять Тетяна Вікторівна розкрила зміст психологічних особливостей професіоналізму науково-педагогічного працівника та формування його конфліктологічної культури.

Ірина Олексіївна виокремила сучасні підходи до реалізації компетентнісного підходу у професійній підготовці фахівців спеціальностей університету та формування національних цінностей студентської молоді в сучасних викликах часу.

Продовжуємо системно працювати над розвитком інституційної спроможності Університету Огієнка щодо вдосконалення якості викладання та якості вищої освіти!

Геннадій Бесарабчук,
керівник навчально-методичного