Гостьова лекція завідувача відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка НАПН України Світлани Литовченко

18 травня до Дня науки та в межах вивчення ВОК «Сурдопсихологія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта гостьову лекцію провела доктор педагогічних наук, завідувач відділу освіти дітей з порушеннями слуху Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка НАПН України Світлана Литовченко.

Під час онлайнової зустрічі студенти мали змогу ознайомитися з новаціями в освіті дітей з порушеннями слуху з урахуванням сучасних міжнародних підходів до освіти дітей з порушеннями слуху та індивідуального підходу до кожної дитини; науково-методичним забезпеченням освіти дітей з порушеннями слуху, зокрема з оригінальними підручниками, створеними відповідно до сучасної концепції НУШ та з урахуванням специфіки навчання дітей з порушеннями слуху; навчально-методичними посібниками для педагогів і батьків дітей з порушеннями слуху; сучасними підходами до оцінки особливих освітніх потреб.

Дякуємо Світлані Віталіївні за представлення Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка НАПН України, за мотивацію  наших здобувачів вищої освіти до наукової роботи, надання інформації про ресурси для самоосвіти, акцентування на важливості взаємозв’язку науки і практики.

Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Безмежна вдячність нашим ЗСУ за можливість працювати і навчати майбутнє покоління фахівців!

Оксана Дмітрієва,
доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти,
гарант ОПП «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія)»