Історія та значення вишиванки у Подільському краї: інтелектуальний семінар на факультеті фізичної культури

18 травня 2023 року в День вишиванки кафедра спорту і спортивних ігор долучилась до університетського флешмобу та провела інтелектуальний семінар на тему «Історія та значення вишиванки у Подільському краї».

Всесвітній день вишиванки щорічно відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч свято припало на 18 травня – це саме та пора, коли барвистість українських садків і запах заквітчаного бузку вражають своєю красою, коли травневий вітер нагадує про те, за що ми боремось і, що ми цінуємо. Вишиванка – не лише символ українського народу, це щит, який є в кожного з нас у душі, закладений силою роду.

Із метою популяризації української культури та просвітництва, викладачі кафедри спорту і спортивних ігор організували інтелектуальний семінар. Учасники обговорили історію подільської вишивки.

Окрім цього взяли участь у фото-флешмобі та ознайомились з експонатами вишивок, які розміщені в головному корпусі К-ПНУ.

Бережемо та розвиваємо культуру України! Вдячні всім захисникам, які боронять нашу землю! Пам’ятаємо героїв!

Кафедра спорту і спортивних ігор