Жіноча волейбольна збірна К-ПНУ виборола золото ХVІІІ літньої Універсіади України з волейболу

19 травня 2023 року в межах програми XVIII літньої Універсіади України з волейболу (жінки) відбулася  гра між командами студентів Хмельницької та Черкаської областей.

Уперше в історії кафедри спорту і спортивних ігор факультету фізичної культури Університету Огієнка здобувачки вищої освіти у складі жіночої волейбольної збірної команди  під керівництвом доцента, кандидата наук з фізичного виховання та спорту Миколи Прозара вибороли золоті нагороди.

У фінальному поєдинку дівчата здолали команду Західноукраїнського національного університету з рахунком 3:0!

Пишаємось! Бажаємо подальших спортивних досягнень!

Кафедра спорту і спортивних ігор