Благодійна акція «Підтримай Героя»

23 травня в Україні відзначають День Героїв – день вшанування всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

За ініціативи студентського самоврядування, профкому студентів, аспірантів і докторантів та ректорату К-ПНУ було організовано благодійну акцію «Підтримай Героя».

Академічна спільнота Університету Огієнка відвідала героїв російсько-української війни, які перебувають на лікуванні у шпиталях нашого міста, та висловила слова вдячності, а також передала необхідні речі та продукти харчування.

Усі Герої є прикладом стійкості, сміливості та відважності. Висловлюємо щиру повагу та величезну вдячність за Вашу мужність і сміливість! Ви – справжні герої нашого часу.

Висловлюємо сподівання на підтримку акції й надалі, адже військовим потрібна наша увага й допомога.

Слава Україні!