На базі факультету фізичної культури К-ПНУ відбулись змагання з бадмінтону

25 травня на базі факультету фізичної культури К-ПНУ відбулась першість Кам’янець-Подільського ліцею з бадмінтону.

До майбутніх здобувачів освіти із вітальним словом звернулась заступник декана факультету фізичної культури з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти Аліна Боднар.

Приємно, що серед учнів ліцею є чимало гравців, які відвідують тренування місцевого клубу @Badminton_kp, також мають досвід міжміських та Всеукраїнських змагань, а дехто відкрив для себе бадмінтон як олімпійський вид спорту та спортивний варіант лише вперше.

Результати першості ліцею:

• Серед дівчат:

1 місце - Анастасія Мальована;

2 місце - Софія Данчук;

3 місце -Марія Болдижар;

• Серед хлопців:

1 місце -Юрій Федоров;

2 місце - Олександр Довгалюк;

3 місце -Максим Верстівський;

• Змішані пари:

1 місце -Анастасія Мальована / Олексій Бока;

2 місце - Юрій Федоров / Олександра Берека;

3 місце - Софія Данчук / Семінович Вадим.

Дякуємо суддям факультету фізичної культури, здобувачам вищої освіти: Вячеславу Луцеву, Юрію Касіянчуку, Крістіні Протасюк, Максиму Швецю та гравцям бадмінтонного клубу Борису Березніцькому, Анастасії Мальованій, Катерині Клімовій, Марії Тихун, Катерині Якимишиній, Марії Болдижар. Також дякуємо за підтримку, прийом та організацію факультету фізичної культури, всім гравцям і викладачам, що долучились до заходу.

Спортивний клуб