Цікаві заняття з рекламної діяльності за участю стейкголдера

У межах вивчення дисципліни «Рекламна діяльність»  здобувачі вищої освіти випускових спеціальностей кафедри економіки підприємства регулярно долучаються до творчих зустрічей, беруть участь у майстеркласах і відвідують підприємства рекламної сфери.

29 травня чергове заняття пройшло на підприємстві, яке займає лідерські позиції в рекламному та поліграфічному бізнесі Кам’янця-Подільського, друкарні «Віт’АДрук». Офіс-менеджер друкарні Людмила Вишневська ознайомила студентів із організацією виробничого процесу в дизайнерському й поліграфічному відділах.

Майбутні фахівці змогли побачити весь цикл виготовлення рекламних продуктів різних видів. Пізнавальною була демонстрація роботи сучасного обладнання, яке використовується на підприємстві «Віт’АДрук».

Кафедра економіки підприємства продовжуватиме співпрацю з провідними підприємствами міста для формування професійних компетентностей майбутніх фахівців. Викладач ОК  «Рекламна діяльність» Вероніка Буторіна висловила вдячність стейкголдеру за підтримку й участь в освітньому процесі.

Кафедра економіки підприємства