«Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»: Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка

У вересні-грудні 2023 року на базі Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова буде проведено Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Мета: створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих учених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Конкурс проводиться у два етапи:

– перший етап – рецензування;

– другий етап – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Форма проведення підсумкової науково-практичної конференції визначається Конкурсною комісією (планується у режимі відеоконференції, онлайн).

Підсумки Конкурсу відбудуться у грудні 2023 року.

Участь – безоплатна.

Детальну інформацію щодо участі в Конкурсі можна отримати на сайті.