Запрошуємо долучитися до конкурсу стартапів «STARTUP ПРОРИВ 2023» та онлайнового навчання за проєктом «R&D та молодіжне підприємництво»

«R&D та молодіжне підприємництво» – спільний проєкт, що був започаткований за ініціативи USAID, Національного університету «Львівська політехніка» та ГО «Тех Стартап Скул», у напрямі розвитку молодіжного підприємництва та інноваційного дослідження і розвитку в Українських закладах освіти, адже молодь може змінити світ, створивши інноваційні рішення сьогодення і майбутнього.

КУРС 1: для викладачів та адміністрації ЗВО, ПТО – курс «R&D ТА СПІВПРАЦЯ З БІЗНЕСОМ», який сприяє створенню плідної кооперації між академічними та бізнес-середовищами (1 ECTS).

Реєстрація та деталі за покликанням .

Навчання: 9 жовтня – 16 листопада (2 рази на тиждень, дистанційно/онлайн)

*Дедлайн реєстрації – 08.10.2023

КУРС 2: для студентів та аспірантів – курс «МОЛОДІЖНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО», який розвине підприємницький потенціал серед молоді (1 ECTS).

Реєстрація та деталі за покликанням.

Навчання: 9 жовтня – 29 листопада (2 рази на тиждень, дистанційно/онлайн)

*Дедлайн реєстрації – 08.10.2023

КОНКУРС: Після завершення навчання відбудеться конкурс стартапів з призовим фондом понад 100 000 грн (у вигляді грошових сертифікатів на придбання товарів у одному з найбільших в Україні супермаркеті електроніки)*

Додаткова інформація та Положення про конкурс стартапів: https://tsus.lpnu.ua/all-project/rd-ta-mp/konkurs-proektiv-startup-proriv-2023

Усі учасники отримають сертифікати з годинами відвіданих курсів.

Підготовка та проведення тренінгів стали можливими завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту «Економічна підтримка України».

За додатковою інформацією, можете звертатися за номером +38(067)938-52-73 (Viber, Telegram,WhatsApp).