Х Міжнародна наукова конференція «Мова, культура і соціум у гуманітарній парадигмі»

02-03 листопада 2023 року в навчально-науковому інституті української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбудеться (очно, заочно, дистанційно) Х Міжнародна наукова конференція «Мова, культура і соціум у гуманітарній парадигмі.

Напрями роботи конференції:

1. Мовна ситуація та мовна політика в Україні.
  2. Українська мова як засіб соціального згуртування.
  3. Соціокультурний аспект лінгвістичних досліджень.
  4. Актуальні проблеми української діалектології.
  5. Мова засобів масової інформації.
  6. Лінгвокультурні коди художнього дискурсу.
  7. Когнітивний підхід у сучасній філософії мови.
  8. Фразеологія в лінгвокультурному просторі.
  9. Прикладні сфери мовознавства.
  10. Тенденції розвитку сучасної української мови: реалії та перспективи.
  11. Сучасні аспекти навчання української мови й літератури в закладах загальної середньої та вищої освіти.

Робочі мови конференції: українська, польська.

У роботі конференції передбачено презентації й виставки нових наукових і методичних видань викладачів університету та гостей конференції.

Матеріали будуть опубліковані після конференції у виданні за вибором автора:

• у збірнику “Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки” (проіндексований у міжнародних наукометричних базах: Index Copernicus (IC), GOOGLE SCHOLAR. Вартість публікації – 250 грн.
  • у науковому збірнику «Іван Огієнко і сучасна наука та освіта: серія історична та філологічна» (затверджено як фахове видання категорії «Б» для спец. 035 Філологія. З вимогами до оформлення статей можна ознайомитися на сайті збірника (https://docs.google.com/document/d/10R5wQYRjgpC-TQUiIoUP63CbkF_MOG3r/edit). Публікація безкоштовна.

Участь у конференції й публікації докторів наук безкоштовні.

Усім охочим взяти участь у роботі конференції пропонуємо до 16 жовтня 2023 року надіслати в оргкомітет на електронну адресу movacs@ukr.net як додаток до повідомлення у форматі MS Word анкету-заявку на участь у конференції та сплатити організаційний внесок у сумі 100 грн.

Детальніше читайте в інформаційному листі.