Зустріч із представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Хмельницькій області Оленою Гавінською

5 жовтня в залі засідань К-ПНУ відбулася відкрита зустріч із представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Хмельницькій області, випускницею Університету Огієнка Оленою Гавінською.

На заході, який організував відділ наукової роботи,  були присутні науково-педагогічні працівники К-ПНУ, зокрема заступники  деканів/директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків, головні і відповідальні редактори наукових видань університету, працівники редакційно-видавничого відділу.

Олена Гавінська розповіла про діяльність Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, особливості реєстрації та перереєстрації друкованих та онлайн медіа тощо.

Відділ наукової роботи